ОБАВЕШТЕЊЕ О СТРУЧНОЈ ПРАКСИ ЗА МАСТЕР СТУДЕНТЕ

Библиотекарство и информатика

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да ће први део стручне праксе почети, уводним предавањем (обуком), 17. марта 2024. године у просторијама Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Његошева 12 (тачно време биће накнадно објављено).
Први део стручне праксе, у трајању од 50 сати, биће реализован у библиотекама научних института у Београду, почевши од 18. марта 2024. године. Студенти имају могућност да праксу реализују у току једне недеље или дуже у складу са својим радним обавезама и у договору са библиотекарима и координатором стручне праксе.
Други део стручне праксе, у трајању од 40 сати, могуће је реализовати у библиотекама научних института или у библиотекама са којима Филолошки факултет има потписан уговор о сарадњи.