Obaveštenje za studente MAS

Италијански језик

Obaveštavaju se studenti master studija da će se uvodni čas i predstavljanje kurseva: Italijanski jezik nauke i struke, CLIL i nastava stranih jezika, Metodička praksa: hospitovanje (italijanski jezik) održati u četvrtak 2. novembra 2023. od 13.15h u učionici 325.

Studenti koji su zainteresovani za predmet Italijanski jezik nauke i struke, a ne budu u mogućnosti da prisustvuju uvodnom času, treba da se obrate predmetnom nastavniku Jeleni Drljević na e-mail adresu drljevic@gmail.com. U subject-u mejla napisati naziv predmeta.

Studenti koji budu sprečeni da u ovom terminu dođu na čas, a zainteresovani su za predmete CLIL i nastava stranih jezika i Metodička praksa: hospitovanje (italijanski jezik) treba da se obrate predmetnom nastavniku Katarini Zavišin na e-mail adresu katarina.zavisin@gmail.com. U subject-u mejla napisati naziv predmeta.