PRIJAVA NA PREDMETE IZ SLOVENISTIKE

Лекторат за словеначки

Savremeni slovenački jezik 1 – prijava preko centralizovanog fakultetskog linka. Nastavu vodi lektor Boštjan Božič (bostjan.bozic@ff.uni-lj.si); nastava počinje od 23. oktobra 2023, prema rasporedu.

Savremeni slovenački jezik 3 – nastavu vodi lektor Boštjan Božič, prijava na mejl bostjan.bozic@ff.uni-lj.si; nastava počinje od 9. oktobra, prema rasporedu.

Savremeni slovenački jezik 5 i 7 – nastavu vodi lektor dr Tanja Tomazin, prijava na mejl tanja.tomazin@fil.bg.ac.rs.

Praktikum iz slovenistike – nastavu vodi asistent mr Jelena Budimirović Milićević, prijava na mejl jelena.budimirovic@fil.bg.ac.rs.

Prevođenje za sloveniste – nastavu vodi asistent mr Jelena Budimirović Milićević, prijava na mejl jelena.budimirovic@fil.bg.ac.rs.

Slovenački jezik (NS predmet) 1 i 3 – nastavu vodi prof. dr Željko Marković, prijava na mejl zemar@uns.ac.rs ili uživo na prvom predavanju, 9. oktobra 2023. u 13.15 sati u učionici 24a.

Slovenački jezik 5 i 7 – nastavu vodi prof. dr Maja Đukanović, prijava na mejl maja.djukanovic@fil.bg.ac.rs.

Slovenački jezik (za studente srbistike) – nastavu vodi prof. dr Maja Đukanović, prijava na prvom predavanju, prema rasporedu, 9. oktobra 2023. u 11.30 sati u učionici 24a.

Uvod u slovenačku kulturu 1 – nastavu vodi prof. dr Maja Đukanović, prijava preko e-studenta. Nastava počinje 11. oktobra, prema rasporedu. Broj mesta na kursu je ograničen.

Informacije o predmetima i raspored: