Вебинар за студенте: „После факса бићу наставник”

Опште вести

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду, у сарадњи са Француско-српском привредном комором, организује вебинар под називом „После факса бићу наставник” у циљу промоције занимања наставника, у среду, 29. маја 2024, у 15 часова.  На вебинару ће студенти моћи да чују више о каријерном путу гостију, увиде предности њихових каријерних избора и чују више о иновативним приступима у раду са децом и студентима.

На вебинару ће говорити инспиративни гости који наставничку професију доживљавају као позив и верују у образовање:

• Људмила Ракочевић, професорка филозофије у гимназији „Бранко Радичевић” у Старој Пазови, носилац националног признања за добру праксу каријерног вођења;
  • Јовица Плавшић, награђивани наставник хемије у Десетој београдској гимназији, коме су ученици којима предаје дали заслужени и ласкави надимак – ХемиЦар;
  • Тијана Здравковић, професорка француског језика и књижевности, запослена у школи језика Француског института у Србији, заљубљеник у француски језик и наставничку професију.

Модератор вебинара биће  Дарко Соковић, извршни директор за стратегијску комуникацију агенције Propulsion.

Пријаве се врше преко линка https://forms.office.com/r/xgzqGHVgrV