Округли сто: ITALIANO IN SERBIA

Време28. септембар 2024. 10:00
МестоСала за седнице Филолошког факултета, Студентски трг 3, Београд (уживо и онлајн)

Поштоване колегинице и колеге,

Са задовољством вас позивамо да учествујете у раду Округлог стола ITALIANO IN SERBIA поводом навршених деведесет година студија италијанистике у Србији. Округли сто организује Филолошки факултет Универзитета у Београду у сарадњи са Филозофским факултетом Универзитета у Новом Саду и Филолошко-уметничким факултетом Универзитета у Крагујевцу, уз присуство удружења ILSA (Insegnanti di Italiano Lingua Seconda Associati).

Време и место: 28. септембар 2024. године, 10-14 часова, Сала за седнице Филолошког факултета, Студентски трг 3, Београд (уживо и онлајн)

Председавају: Невена Цековић и Андријана Малоку.

Догађај се може пратити и онлајн: https://zoom.us/j/99973787128?pwd=h1ev5KoAIxQS1S92b0GZXxaRerOBsb.1

• /uploads/attachment/najava/45/dogadjaji-5.png