Okrugli sto: ITALIANO IN SERBIA

Vreme 28. septembar 2024. 10:00
Mesto Sala za sednice Filološkog fakulteta, Studentski trg 3, Beograd (uživo i onlajn)

Poštovane koleginice i kolege,

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da učestvujete u radu Okruglog stola ITALIANO IN SERBIA povodom navršenih devedeset godina studija italijanistike u Srbiji. Okrugli sto organizuje Filološki fakultet Univerziteta u Beogradu u saradnji sa Filozofskim fakultetom Univerziteta u Novom Sadu i Filološko-umetničkim fakultetom Univerziteta u Kragujevcu, uz prisustvo udruženja ILSA (Insegnanti di Italiano Lingua Seconda Associati).

Vreme i mesto: 28. septembar 2024. godine, 10-14 časova, Sala za sednice Filološkog fakulteta, Studentski trg 3, Beograd (uživo i onlajn)

Učesnici: Saša Moderc, Dušica Todorović Lakava, Aleksandra Blatešić, Tamara Stanić, Branislava Maksimović, Tijana Kukić, Snežana Detar Jevđović, Aleksandra Đorđević, Nikola Janković.

Predsedavaju: Nevena Ceković i Andrijana Maloku.

Događaj se može pratiti i onlajn: https://zoom.us/j/99973787128?pwd=h1ev5KoAIxQS1S92b0GZXxaRerOBsb.1

• /uploads/attachment/najava/45/dogadjaji-5.png