Конкурс за вредновање ваннаставних активности студената за 2022/23. годину

Опште вести

КОНКУРС

ЗА ВРЕДНОВАЊЕ ВАННАСТАВНИХ АКТИВНОСТИ СТУДЕНАТА ФИЛОЛОШКОГ ФАКУЛТЕТА ЗА ШКОЛСКУ 2022/23. ГОДИНУ

У складу са чланом 2. Правилника о вредновању ваннаставних активности студената Филолошког факултета Универзитета у Београду, под ваннаставним активностима подразумева се свако релевантно ангажовање студената свих нивоа студија у раду признатих и релевантних студентских организација на Факултету и Универзитету које није предвиђено студијским програмом, а чији се исход може дефинисати.

Ваннаставне активности студената обухватају:

• ангажовање у раду органа и тела Универзитета и Факултета;
  • ангажовање у раду студентских организација;
  • учешће у различитим облицима научно-истраживачког и стручног рада на Универзитету и Факултету;
  • стручну праксу;
  • добровољни рад у локалној заједници;
  • такмичење на спортским манифестацијама;
  • учешће на националним и међународним такмичењима;
  • учешће у организацији и раду летњих школа, радионица и конференција;
  • ангажовање у раду и активности студената са хендикепом.

Потребна документација:

- Молба (образац се узима у Скриптарници Филолошког факултета)

- Копија доказа о испуњености ваннаставних активности.

Конкурс за предају докумената траје од петка 08. децембра до петка 22. децембра 2023. године. Потребна документација се предаје у Архиви Филолошког факултета од 11 до 13 часова.

Комисија је у обавези да најкасније до 31. јануара све поднете молбе размотри и да донесе одлуку. Комисија може молбу, у целини или делимично, да прихвати, одбије или да затражи допуну документације.