Konkurs za vrednovanje vannastavnih aktivnosti studenata za 2022/23. godinu

Opšte vesti

KONKURS

ZA VREDNOVANJE VANNASTAVNIH AKTIVNOSTI STUDENATA FILOLOŠKOG FAKULTETA ZA ŠKOLSKU 2022/23. GODINU

U skladu sa članom 2. Pravilnika o vrednovanju vannastavnih aktivnosti studenata Filološkog fakulteta Univerziteta u Beogradu, pod vannastavnim aktivnostima podrazumeva se svako relevantno angažovanje studenata svih nivoa studija u radu priznatih i relevantnih studentskih organizacija na Fakultetu i Univerzitetu koje nije predviđeno studijskim programom, a čiji se ishod može definisati.

Vannastavne aktivnosti studenata obuhvataju:

• angažovanje u radu organa i tela Univerziteta i Fakulteta;
  • angažovanje u radu studentskih organizacija;
  • učešće u različitim oblicima naučno-istraživačkog i stručnog rada na Univerzitetu i Fakultetu;
  • stručnu praksu;
  • dobrovoljni rad u lokalnoj zajednici;
  • takmičenje na sportskim manifestacijama;
  • učešće na nacionalnim i međunarodnim takmičenjima;
  • učešće u organizaciji i radu letnjih škola, radionica i konferencija;
  • angažovanje u radu i aktivnosti studenata sa hendikepom.

Potrebna dokumentacija:

- Molba (obrazac se uzima u Skriptarnici Filološkog fakulteta)

- Kopija dokaza o ispunjenosti vannastavnih aktivnosti.

Konkurs za predaju dokumenata traje od petka 08. decembra do petka 22. decembra 2023. godine. Potrebna dokumentacija se predaje u Arhivi Filološkog fakulteta od 11 do 13 časova.

Komisija je u obavezi da najkasnije do 31. januara sve podnete molbe razmotri i da donese odluku. Komisija može molbu, u celini ili delimično, da prihvati, odbije ili da zatraži dopunu dokumentacije.