Избори за Студентски парламент 28. 5.

Опште вести

За изборе студентских представника у Студентском парламенту Филолошког факултета пријавила се једна изборна листа: „СОФФ”. Подносилац листе је Јана Бабић, студенткиња основних академских студија на програму Српска књижевност и језик, испред Студентске организације Филолошког факултета.

Извештај Комисије за спровођење избора – утврђивање коначне листе кандидата – можете преузети ОВДЕ.

Кандидатуру изборне листе, са списком кандидата и програмом, можете преузети ОВДЕ.

Избори за чланове Студентског парламента Филолошког факултета за мандатни период октобар 2024. – октобар 2026. одржавају се у главном холу Факултета 28. 5. 2024. од 10 до 17 часова.

Право гласа имају сва лица која у тренутку одржавања избора имају статус студента Филолошког факултета.

Гласање је могуће само уз индекс.