Izbori za Studentski parlament 28. 5.

Opšte vesti

Za izbore studentskih predstavnika u Studentskom parlamentu Filološkog fakulteta prijavila se jedna izborna lista: „SOFF”. Podnosilac liste je Jana Babić, studentkinja osnovnih akademskih studija na programu Srpska književnost i jezik, ispred Studentske organizacije Filološkog fakulteta.

Izveštaj Komisije za sprovođenje izbora – utvrđivanje konačne liste kandidata – možete preuzeti OVDE.

Kandidaturu izborne liste, sa spiskom kandidata i programom, možete preuzeti OVDE.

Izbori za članove Studentskog parlamenta Filološkog fakulteta za mandatni period oktobar 2024. – oktobar 2026. održavaju se u glavnom holu Fakulteta 28. 5. 2024. od 10 do 17 časova.

Pravo glasa imaju sva lica koja u trenutku održavanja izbora imaju status studenta Filološkog fakulteta.

Glasanje je moguće samo uz indeks.