OBAVEŠTENJE O STRUČNOJ PRAKSI ZA MASTER STUDENTE

Bibliotekarstvo i informatika

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da će prvi deo stručne prakse početi, uvodnim predavanjem (obukom), 17. marta 2024. godine u prostorijama Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Njegoševa 12 (tačno vreme biće naknadno objavljeno).
Prvi deo stručne prakse, u trajanju od 50 sati, biće realizovan u bibliotekama naučnih instituta u Beogradu, počevši od 18. marta 2024. godine. Studenti imaju mogućnost da praksu realizuju u toku jedne nedelje ili duže u skladu sa svojim radnim obavezama i u dogovoru sa bibliotekarima i koordinatorom stručne prakse.
Drugi deo stručne prakse, u trajanju od 40 sati, moguće je realizovati u bibliotekama naučnih instituta ili u bibliotekama sa kojima Filološki fakultet ima potpisan ugovor o saradnji.