Festival Beldocs

Iberijske studije

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da će sedamnaesto izdanje Međunarodnog festivala dokumentarnog filma Beldocs biti održano od 22. do 29. maja na devet lokacija u Beogradu, a domaćoj publici predstaviće preko 100 filmova u 13 programskih celina.

Prodaja karata za projekcije dostupna je online preko sajta Beldocs festivala, kao i na festivalskim lokacijama. Studentima su za kupovinu dostupne i studentske akreditacije koje omogućavaju posetu svim projekcijama. Više detalja je dostupno na našem sajtu.

Na programu ovogodišnjeg Beldocs-a naći će se i nekoliko naslova koji mogu biti zanimljivi studentima hispanistike koje pozivamo da pogledaju ovogodišnji program (dostupan i u PDF formatu) i posete festival.

Iz programa izdvajamo:

Generacija Kiborg / Cyborg Generation, Miguel Morillo Vega, Španija, 2024, 63' - više o filmu

Ovo / This, Terrorismo de Autor, Španija, 2023, 73' - više o filmu

Anori, inuitske sanke / Anori Inuit Windsled, Carlos Pitarch, Španija, 2023, 83' - više o filmu