Beogradski međunarodni susreti pisaca

Vreme 20. oktobar 2023. 16:45
Predavač Vesna Goldsvorti (Velika Britanija), Federiko Vite (Meksiko), Tea Obreht (SAD), Džernail Sing Anand (Indija)
Organizator Udruženje književnika Srbije
Mesto Filološki fakultet

60. BEOGRADSKI MEĐUNARODNI SUSRETI PISACA

Poštovane koleginice i kolege,

U sklopu programa jubilarnih 60. Beogradskih međunarodnih susreta pisaca u organizaciji Udruženja književnika Srbije, Filološki fakultet će 20. oktobra 2023. godine posetiti ugledni književnici:

Vesna Goldsvorti (Velika Britanija), Federiko Vite (Meksiko), Tea Obreht (SAD), Džernail Sing Anand (Indija).

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo na književni susret i razgovor sa eminentnim stranim piscima. U programu učestvuju: prof. dr Mina Đurić, Ka­tedra za srpsku književnost sa južnoslovenskim književnostima; prof. dr Ane­te Đurović, prodekan za međunarodnu saradnju Filološkog fakulteta; Gor­dana Vlajić, zamenik predsednika Udruženja književnika Srbije.

Susreti sa piscima na Filološkom fakultetu u okviru 60. Beogradskih međunarodnih susreta pisaca biće održani u petak 20. 10. 2023.  godine u sali br. 11 u terminu od 16.45 do 18.15.

Dobro došli!

• /uploads/attachment/najava/7/dogadjaji-3.png